Opieka osób starszych

Prowadzoną przez nas działalność od lat opieramy na wyznawanych przez nas jasnych i przejrzystych zasadach współpracy jakimi są:

opieka

  • pomoc i stały kontakt z wysyłanymi za granicę pracownikami,
  • jedynie zaufane i rzetelnie weryfikowane miejsca pracy,
  • ubezpieczenia społeczne, zagwarantowana opieka medyczna,
  • zakwaterowanie oraz wyżywienie,
  • zwrot kosztów podróży.

Posiadamy odpowiednie certyfikaty co gwarantuje działanie zgodnie z przyjętymi normami i standardami.

Dbamy o poczucie bezpieczeństwa naszych pracowników oferując im pomoc i radę w każdej sytuacji oraz pozostając z nimi w bezpośrednim kontakcie telefonicznym.

Poszukujemy pracowników, którzy potrafią i chcą podjąć się opieki nad ludźmi starszymi, chorymi lub niepełnosprawnymi. Na sukces naszej firmy składa się bowiem zadowolenie klientów, co jest niewątpliwie zasługą setek naszych zaangażowanych w dobro drugiego człowieka pracowników, świadczących najwyższej jakości usługi, na najwyższym europejskim poziomie.

Opieka nad osobami starszymi na najwyższym poziomie

Profesjonalizm i zaangażowanie zatrudnianych przez nas pracowników przekłada się na stale poszerzające się grono naszych zadowolonych partnerów, zarówno krajowych, jaki zagranicznych. To z kolei przyczynia się do wzrostu efektywności naszej współpracy czego owocem jest legalne, sprawdzone i w pełni bezpieczne zatrudnienie. W naszej działalności kierujemy się zarówno dobrem naszych klientów jak i zatrudnianych przez nas opiekunów, dlatego też dbamy o wysoki poziom świadczonych przez naszych pracowników usług, jednocześnie dokonując rzetelnej i starannej selekcji ofert tak aby spełniały one obustronne oczekiwania.